Розрахунки за послуги здійснюються без РРО/ПРРО у разі проведення таких розрахунків за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу

Дата: 13.01.2022 09:28

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до пункту 14 статті 9 Закону України від 06.07.1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями, реєстратори розрахункових операцій та/або програмні РРО та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні розрахунків за послуги у разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів.