УВАГА! Пройдіть актуалізацію даних в Реєстрі громади

Дата: 27.01.2022 15:32

Відповідно до законодавства з 2021 року у нашій громаді  наповнюється та ведеться Реєстр територіальної громади в електронному вигляді.

Для чого ведеться реєстр?

• Забезпечення первинного обліку мешканців Пісківської громади.
  • Ведення картотеки з питань реєстрації осіб.
  • Забезпечення мешканців Пісківської громади можливості отримувати адміністративні послуги в «єдиному  вікні».
  • Спрощення адміністративних процедур.
  • Забезпечення надання офіційної інформації (довідок) у визначених законодавством випадках.
  • Забезпечення статистичного обліку мешканців.
  • Формування  Реєстру виборців.

На даний час, Реєстр територіальної громади перебуває на стадії становлення та розробки, відповідно, у системі можуть виникати технічні несправності. У зв’язку з цим  необхідно  додатково долучити документи у паперовій формі.

Оформлена належним чином наявна будинкова книга зберігається у власника чи співвласника будинку і за необхідністю пред’являється ним для підтвердження факту реєстрації місця проживання.

Пропонується мешканцям приватного сектору, які мають будинкові книги та не були внесені до реєстру, пройти актуалізацію зареєстрованих осіб за власною адресою в зручний для них час згідно з графіком роботи ЦНАП.

Для жителів смт Пісківка та с. Раска звертатися до ЦНАП за адресою: смт Пісківка, вул. Шкільна,27.

Для жителів с. Мигалки звертатися до старостату за адресою: с. Мигалки, вул. Героїв України, 52В.

При собі мати:

• паспорти (ID картки), ідентифікаційні коди всіх зареєстрованих громадян в даній будинковій книзі;
  • будинкова книга – оригінал.