Сесія Пісківської селищної ради

Дата: 28.01.2022 14:49

27 січня успішно пройшла перша у цьому році 21 чергова сесія Пісківської селищної ради восьмого скликання. На сесії були присутні 15 з 22 двох депутатів і селищний голова Володимир Луцков
На порядку денному було вісім питань, серед яких
?Затвердження Плану (програми) соціально-економічного розвитку громади на 2022 рік.
?Надання матеріальної допомоги тяжкохворому жителю селища О.Личу
?Затвердження антикорупційної програми Пісківської селищної ради на 2022-2025 роки.
?Призначення директора Комунального некомерційного підприємства Пісківської селищної ради «Пісківський центр первинної медико -санітарної допомоги» та інші.
?Розглянуто більше 30 земельних питань.
??Виконавчого комітету Пісківської селищної ради
??ЖКП «Пісківське»
??Відділу освіти, молоді, спорту та туризму
Нагадуємо, що аудиторська перевірка була ініційована селищним головою за рішенням ради у зв’язку з тим, що попереднім керівництвом не було належним чином передано документацію і майно наступникам. Перевіркою виявлено ряд серйозних порушень, які детально описано в звітах аудиторів. Всі вони будуть оприлюднені на офіційному сайті та за результатами перевірки будуть направлені відповідні звернення до компетентних органів.
Секретар селищної ради Ірина Пастернак прозвітувала про роботу ради восьмого скликання за 2020-2021 р. Звіт носить інформативний характер та містить, серед іншого, інформацію про відвідуваність депутатами сесій ради та роботу постійних комісій ради, що може бути цікавою для виборців. Цей звіт теж буде оприлюднено на сайті.

За п’ять робочих днів рішення ради будуть належним чином оприлюднені, протоколи поіменного голосування вже оприлюднені на сайті громади у розділі "Офіційні документи"
Посилання на відеотрансляцію https://fb.watch/aPzfbpCn8u/
Просимо вибачення за поганий звук при відеотрансляції сесії, поки що немає технічної можливості зробити звук більш якісним, так як приміщення є пристосованим під сесійну залу і для встановлення спеціального обладнання непридатним.