Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує про початок Місячника професійної орієнтації

Дата: 10.02.2022 12:54

Дорогі друзі!

Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує про те, що з 15 лютого по 15 березня 2022 року в Київській області оголошується Місячник професійної орієнтації (далі – Місячник профорієнтації).

Місячник профорієнтації проводиться в онлайн-форматі для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та їх батьків.

Основна мета проведення Місячника: допомога у професійному самовизначенні, актуалізація внутрішніх ресурсів особистості для здійснення первинного вибору професії.

Основною змістовною частиною Місячника є другий профорієнтаційний онлайн-марафон «Профлайфхак або як обрати професію майбутнього». У форматі прямих ефірів з учасниками буде працювати 21 спікер (практичні психологи, коучі та фахівців з профорієнтації) від відповідальних організаторів: Київського обласного центру зайнятості, Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди та молодіжного центру «Зустріч» (м. Переяслав).

Хочете дізнатись, як не помилитись і зробити правильний вибір професії? Розібратись і не заплутатись у розмаїтті професій? Бажаєте впевнено відповісти всім і собі на запитання "Ким ти хочеш бути?" Тоді Вам до нас!

На Вас чекають цікаві та пізнавальні зустрічі з практикуючими тренерами і психологами. Спікери: науково-педагогічні працівники університету, сертифіковані тренери, представники бізнесу та державних установ допоможуть:

- відшукати свій внутрішній потенціал,
- навчать трансформувати мрії у цілі,
- подолають невпевненість та страхи, які заважають професійній
самоактуалізації;
- зорієнтують у різноманітті професій.

Перелік тем та дат прямих ефірів

Інструкція для  перегляду корисного профорієнтаційного контенту