Повідомлення про початок підготовки аналітичного звіту містобудівного моніторингу проєкту "Внесення змін до Генерального плану сел. Пісківка Пісківської селищної ОТГ Бородянського (Бучанського) району Київської області"

Дата: 16.02.2022 20:44

Замовник: Виконавчий комітет Пісківської селищної ради

Розробник: Державне підприємство "Укрдержбудекспертиза"

Інформуємо про початок підготовки аналітичного звіту містобудівного моніторингу проєкту "Внесення змін до Генерального плану сел. Пісківка Пісківської селищної ОТГ Бородянського (Бучанського) району Київської області" відповідно до Наказу Мінрегіону "Про внесення змін до Порядку проведення містобудівного моніторингу" від 14.12.2012 № 333 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24 січня 2022 р. за № 84/37420).

Мета - обґрунтування необхідності внесення змін до генерального плану селища Пісківка  з урахуванням державних та громадських інтересів.

Громадськість в межах зазначеного строку подає пропозиції в письмовій формі  або в електронному вигляді. Усі пропозиції, що отримуються від юридичних та фізичних осіб протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником, який надає їх для врахування розробнику, або вмотивовано відхиляє.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції

• Пісківська селищна рада Бучанського р-ну Київської обл.,

Адреса: 07820, Київська обл., Бучанський р-н, смт. Пісківка, вул. Дачна, 66

Строки подання  пропозицій:

Прийом пропозицій розпочинається 17 лютого 2022 року та триває 10 робочих днів  до 2 березня 2022 року включно.