Увага! Візьміть участь в обговоренні перейменування вулиць громади!

Дата: 14.05.2022 22:47

9 травня 2022 року Виконавчим комітетом Пісківської селищної ради було прийнято рішення № 26  про початок обговорення перейменування вулиць нашої громади, які названі на честь діячів країни-агресора. До перейменування пропонуються такі вулиці:

• Філіпова
  • Ватутіна
  • Юр’єва
  • Пушкіна
  • Гагаріна

Організаційний комітет має визначитись з назвою після консультацій з мешканцями. Думка людей  дуже важлива, адже саме їм жити на цих вулицях. Ми за те, щоб назви були якомога більш нейтральними, без політичного забарвлення, але якщо ви іншої думки, то ми залюбки вислухаємо вас.

Для зручності ми створили форму для опитування, яку можуть заповнити всі бажаючі за посиланням в кінці цього посту, якщо жоден з запропонованих варіантів у формі вам не подобається, то запропонуйте свій у спеціально відведеній для цього графі.

Також ви можете надіслати свої побажання та пропозиції  до 25 травня на електронну адресу piskivka@ukr.net  або викласти письмово та подати у селищну раду за адресою: смт Пісківка, вул.Дачна, 66 . Відповідальна особа – керуюча справами Шашенко Віра Вікторівна.

Форма для опитування