УВАГА! Грант для відновлення бізнесу в умовах війни!

Дата: 27.05.2022 13:46

З метою підтримки діяльності мікро-, малих та середніх підприємств, що постраждали від збройної агресії з боку російської федерації та інформаційної підтримки підприємницької діяльності представників малого та середнього підприємництва департамент економіки та цифровізації Київської обласної військової адміністрації інформує, що Міжнародна організація з міграції (МОМ) – Aгентство ООН з питань міграції в межах проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW), оголошує конкурс грантів для підтримки мікропідприємств та самозайнятих осіб у таких областях:

• Львівській,
  • Закарпатській,
  • Київській (окрім м. Київ),
  • Чернігівській
  •  Сумській

Головною метою проєкту є підтримка відновлення економіки України шляхом сприяння самозайнятості в умовах скорочення ринку праці, створення можливостей для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО) та задоволення попиту цивільного населення на товари та послуги, які є критично необхідними, в тому числі у місцях з високою концентрацією ВПО.

Грантова підтримка надаватиметься представникам мікробізнесу у таких сферах економіки:

1. Індустрія гостинності, готельне господарство.
  2. Ресторанний бізнес та громадське харчування.
  3. Інформаційно-комунікаційні технології.
  4. Підприємства з виробництва продукції (дрібне виробництво).
  5. Легка промисловість.
  6. Виробництво харчових продуктів фермерськими господарствами.
  7. Транспортні послуги, у тому числі пов'язані з релокацією бізнесу.
  8. Суміжні із вищезазначеними сфери економіки.

Максимальна сума гранту становить 4 500 євро у гривневому еквіваленті за курсом ООН, який змінюється один раз на місяць.

Гранти надаватимуться на конкурсній основі бізнес-проєктам від наступних категорій зареєстрованих і вже діючих юридичних осіб:

•  Фізичні особи-підприємці;
  •  Фермерські господарства, у тому числі фермерські (сімейні) господарства;
  •  Приватні підприємства.

Один заявник може подати на конкурс лише ОДНУ заявку.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити аплікаційну форму до 18:00 год. 06 червня 2022 року.

Термін розгляду заявок до 20 червня 2022 року.

Ознайомитись більш детально з умовами конкурсу грантів, заповнити форму для участі та дізнатись про етапи й критерії оцінки заявок можна перейшовши за посиланням

Участь у грантовій програмі