28 травня — День поліцейського офіцера громади!

Дата: 28.05.2022 11:57

Три роки тому в Україні було запущено пілотний проект «Поліцейський офіцер громади». Восени 2021 року до програми нарешті долучилась і наша Пісківська громада, привітавши в рядах захисників капітана поліції Василя Пономаренко та ввіривши йому найцінніше - безпеку та спокій мешканців.

Так склалося, що за 6 місяців служби на посаді шерифа громади, пан Василь пройшов з нами і вогонь, і воду. В найгарячіші часи бойових дій в нашому регіоні, поліцейський офіцер проявив людяність, відвагу, відданість справі та повну залученість у підтримку життєдіяльності селища. Брав участь у евакуації людей, був постійно на зв’язку та разом з своїми помічниками приїздив туди, де була потрібна допомога, по першому дзвінку. Там де він - завжди порозуміння і порядок!

На прикладі нашої громади можна сміливо стверджувати, що проект «Поліцейські офіцери громади» дієвий і своєчасний та повністю відповідає задекларованим слоганам:«Я тут живу і тут працюю», «Я тут, щоб оберігати».

Сьогодні, від імені мешканців громади, вітаємо з професійним святом всіх діючих офіцерів громад і окремо дякуємо нашому шерифу Василю Анатолійовичу!

Зичимо успіхів, стійкості духу, усіляких життєвих гараздів та підтримки. Цінуємо вашу працю!