День захисту дітей 2022

Дата: 01.06.2022 14:57

Минулого року, у перший день літа усі ми, дорослі, бажали вам, діти, вдалого року та щасливого дитинства. Пам’ятаєте розваги у парку «Молодіжний»? А веселого клоуна, що розводив подарунки по домівках?

А сьогоднішнє свято Дня захисту дітей, мало б стати підсумком вашого навчання та успіхів, ще одним яскравим моментом вашого щасливого життя. Але сьогодні усі ми проходимо важкі випробування. Війна…

Окупанти знищили більше 1800 освітніх закладів по всій Україні. Розбитими вікнами дивиться і наша гуманітарна гімназія:( З шкільних класів і коридорів життя вивітрилося ще 23 лютого, а у дитячих садочках припинилась метушня і веселий сміх.

Майже 670 дітей нашої країни постраждали через дії військ рф, 240 з них навіки стали ангелами…Війна змусила вас подорослішати завчасно, стати сильнішими та мудрішими. Вибачте нас, дорослих, за це!

Найкраще, що ви можете зробити зараз, - здобувати знання, жити і мріяти, тому що ви - наше майбутнє, надія нашої країни, вільної та незалежної, що буде пишатися вами!

З Днем захисту дітей, діти! Все ще обов’язково буде! Все буде Україна!