Щодо гуманітарної допомоги

Дата: 07.06.2022 16:14

Повідомляємо,  що відповідно до розпорядження селищного голови №58-ОД  від 01.06.2022 р.   гуманітарна допомога населенню у вигляді продуктових наборів  надається таким категоріям  населення:
 - малозабезпеченим;

- внутрішньо переміщеним особам, що втратили житло або житло яких непридатне для проживання;

- одиноким пенсіонери, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі.

Пункт видачі допомоги  у Пісківському ліцеї працюватиме  у понеділок, середу та п’ятницю  з 10.00 до 15.00.

Мешканці громади можуть залишати заявки у старостинському окрузі або відділі соцзахисту,  можна буде також звернутися до свого депутата. Адресну доставку організовано лише для осіб, що знаходяться на обслуговуванні в терцентрі, всі інші отримують особисто у пункті видачі.

Звертаємо увагу,  що гуманітарна підтримка громадян надається  виходячи з нових обставин.  У нашій громаді працюють  магазини, аптеки, базар, банкомати, проводиться  виїзна торгівля. Відновлюють роботу підприємства та підприємці, які повертаються до своїх робочих місць, проводиться виплата пенсій та соціальних виплат.

Першочергово  маємо  подбати про тих,  хто втратив житло та засоби для існування, а також, підтримати своїх Захисників.

Дякуємо за розуміння!

Розпорядження №58-ОД від 01.06.2022 р.