ВИПУСК 2022

Дата: 30.06.2022 15:06

Шановна шкільна громадо!

Завершується освітній процес у всіх закладах загальної середньої освіти нашої громади. Цей навчальний рік видався непростий, тривожний, обпалений війною, але, попри все, успішний.

Всього закінчило навчальний рік 1063 учні, 35 з них отримали похвальні листи. 100 дев’ятикласників цьогоріч завершують навчання в школах та отримують свідоцтво про здобуття базової середньої освіти, з них 3 учні - свідоцтво з відзнакою.

В 11 класах завершують навчання та отримують свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти 57 учнів. Троє випускників, а точніше, випускниць,  нагороджені медалями за успіхи в навчанні, всі вони випускаються з Пісківської гуманітарної гімназії. Золоті медалі сьогодні отримали Коляденко Олександра та Ободзінська Софія, срібну – Козловська Дар’я.

Дорогі діти, щиро вітаємо вас з успішним закінченням навчання у такі важкі для держави часи! Життя ніколи не буває одноманітним, вас чекають і злети і падіння. Але, ви у нас натхненні, кращі, вищі! Теплих вам і лагідних променів, світлих обріїв, мирних світанків, сяйте і надалі, наші зірочки!