РЕКОМЕНДАЦІЇ підприємствам, установам, організаціям, власникам магазинів, супермаркетів та інших місць сфери торгівлі та послуг, які знаходяться на території громади щодо дій під час сигналу оповіщення "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА"

Дата: 11.07.2022 15:36

Відповідно до листа Бучанського районного управління  ГУ ДСНС України у Київській області від 05.07.2022 року №3692, до Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 17.05.2022 р. №341/2022  та з метою захисту персоналу та відвідувачів від можливих уражень під час сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» РЕКОМЕНДОВАНО керівникам підприємств, установ, організацій, власникам магазинів, супермаркетів інших місць сфери торгівлі, послуг, вокзалів та інших об’єктів з масовим перебуванням людей,  які знаходяться на території громади:

• Визначити евакуаційні шляхи, обладнати їх відповідно до норм законодавства, встановити покажчики руху та таблички біля входу до захисних споруд та інших споруд, призначених для  укриття;
  • Стежити за системою оповіщення і в обов’язковому порядку повідомляти працівників, відвідувачів про сигнал «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» та спрямовувати до найближчого укриття;
  • Забезпечити безумовне переривання процесу надання послуг та перебування працівників, відвідувачів в приміщенні під час включення сигналу  «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» або інших сигналів оповіщення.