Відбулася ХXІV  позачергова сесія Пісківської селищної ради  VIII скликання

Дата: 15.07.2022 15:28

14.07.2022 року 0 16.00  вперше від початку повномасштабної війни та введення воєнного стану в Україні була скликана сесія Пісківської селищної ради. ХXІV  позачергову сесію Пісківської селищної ради  VIII скликання відвідали 17 депутатів з 22, засідання провів селищний голова Володимир ЛУЦКОВ.

На порядку денному – 5 питань, з ними, а також, з проектами рішень можна ознайомитись на офіційному сайті за посиланням

Якщо коротко:

1. Встановлено ставки і розміри  місцевих податків та зборів по Пісківській селищній територіальній громаді на 2023 рік.
  2. Затверджено рішення виконавчого комітету Пісківської селищної ради щодо змін бюджету, прийняті під час воєнного стану.
  3. Передано необоротні активи у господарське відання ЖКП «Пісківське»
  4. Прийнято та розподілено між установами  дизельне паливо, надане безоплатно на потреби громади від ГС «Національна асоціація паливного ритейлу»
  5. Змінено назви вулиць громади. Так, назви вулиць без зміни нумерації будівель змінено  відповідно:

- вулицю Філіпова на вулицю Привокзальну;

- вулицю Ватутіна на вулицю Затишну;

- вулицю Юр’єва на вулицю Зелену;

- вулицю Гагаріна на вулицю Козацьку;

- вулицю Пушкіна на вулицю Яблунева.

Протоколи поіменного голосування розміщені на сайті громади у розділі "Офіційні документи"

Працюємо заради перемоги!

P.S. Відеотрансляція не проводилась з міркувань безпеки.