ВСТУП-2022: ДОВІРЯЙТЕ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ ВИКЛЮЧНО З ОФІЦІЙНИХ ДЖЕРЕЛ

Дата: 01.08.2022 15:47

МОН і ДП «Інфоресурс» нагадує, що перевірена інформація щодо вступної кампанії публікується в офіційних джерелах.

Де перевірити дати вступної кампанії?

Інформація з неофіційних джерел (медіа, блогів чи пабліків у соцмережах) може бути недостовірною та неточною.

Отримати консультацію та дізнатися відповіді на хвилюючі запитання можна подзвонивши на телефонну лінію МОН «Вступна кампанія 2022 року» за номером 0 (800) 50-45-70. Звернення громадян приймаються й за адресою електронної пошти vstup2022@mon.gov.ua.

• сайт #ВСТУП-2022;
  • чатбот «ОсвітаВсім»;
  • чатбот EducationUaBot у телеграмі та вайбері (також допоможе знайти відповіді на найпоширеніші запитання та отримати консультацію від експертів МОН);
  • порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році.

Крім того, можна звертатися на номер урядової гарячої лінії – 1545 (для осіб із ТОТ – 0 800 50 44 25) та подати запит через спеціальний чатбот на сайті МОН.

Нагадаємо, МОН не здійснює рекламну діяльність і не співпрацює з організаціями, які надають платні освітні послуги.