Як отримати витяг з реєстру територіальної громади про зареєстроване місце проживання

Дата: 05.08.2022 14:18

Оформити шлюб, дитину до школи, стати на військовий облік — для всього цього необхідно мати документ, який підтверджує ваше місце проживання. Для власників паспортів-книжечок та ID-карток таким підтвердженням є витяг з реєстру територіальної громади.

У ЦНАП Пісківської селищної ради можна отримати витяг із реєстру територіальної громади (витяг з РТГ) про місце проживання або самостійно на порталі «Дія» за посиланням. Для отримання електронного витягу необхідно здійснити декілька простих кроків:

• Авторизуватися на порталі Дія за допомогою Дія.Підпис, електронного цифрового підпису, bankID;

• Обрати послугу «Витяг з реєстру територіальної громади»;

• Натиснути кнопку «Отримати витяг».

Електронний документ можна завантажити на порталі та зберегти на смартфоні чи зручному для вас носії, щоб мати завжди під рукою.

Ба більше, тепер не потрібно згадувати, у кишеню якої куртки ви поклали витяг про місце проживання, а перевірити його дійсність можна за допомогою QR-коду. Найближчим часом ця послуга стане доступною у мобільному застосунку «Дія».

Зверніть увагу! Витяг формується відповідно до відомостей РТГ з відомчої інформаційної системи ДМС.

Отже, аби мати можливість отримати витяг рекомендуємо пройти актуалізацію зареєстрованих осіб за власною адресою в зручний для Вас час згідно з графіком роботи.

Для жителів смт Пісківка та с. Раска звертатися до ЦНАП за адресою:

смт Пісківка, вул. Шкільна, 27.

Для жителів с.  Мигалки звертатися до старостату за адресою:

с.  Мигалки, вул. Героїв України, 52В.

При собі мати:

- паспорти (ID – картки), ідентифікаційні коди всіх зареєстрованих;

- оригінал будинкової книги (за наявності).