ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ОБЛАСНИХ ПРОГРАМ «НОВА ОСЕЛЯ» ТА «ВІДБУДОВА ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ»

Дата: 15.08.2022 11:39

10 серпня пройшло перше засідання комісії з питань надання та відновлення житла, зруйнованого через бойові дії на території Київської області. Під час засідання головою комісії обрали першого заступника очільника Київської ОВА Дмитра Назаренка. Від нашої громади участь в роботі комісії взяла секретар ради Ірина Пастернак.

Учасники обговорили своєчасність та прозорість формування реєстрів сімей, які втратили житло, територіальними громадами. Саме представники територіальних громад визначають черговість та пріоритетність у реєстрах, що подаються до Департаменту містобудування та архітектури Київської ОВА.

Наразі до реєстру вже внесено список із 288 сімей. Робота з формування реєстрів триває. На наступному засіданні, що заплановане на 16 серпня, комісія почне відпрацьовувати кожен поданий пакет документів окремо.

Довідково.

Викуп/будівництво нових осель за цими програмами буде здійснюватися для осіб, які проживають на деокупованих територіях Київщини та втратили єдине житло. Першочергово мова йде про:

1) сім’ї загиблих та/або поранених внаслідок збройної агресії російської федерації учасників бойових дій;

2) багатодітні сім’ї;

3) сім’ї з дітьми та вагітних жінок;

4) осіб пенсійного віку та людей з інвалідністю, а також осіб, які втратили працездатність