Живий коридор для Героя

Дата: 20.08.2022 17:29

Шановні мешканці нашої громади!

Завтра 21 серпня (неділя) до рідної Пісківки повертається наш Воїн, Олексій Недоступ, який загинув у бою 17 серпня.

Закликаємо усіх в 11.00 гідно зустріти нашого Героя живим коридором від церкви Іоанна Богослова до будинку, де він мешкав по вулиці Привітна.

Олексія привезуть у супроводі почесної варти близько 11.00. Прощання рідних і близьких буде проходити біля будинку.

Заупокійна служба відбудеться о 12.00 Після цього всі разом проведемо в останній путь нашого Героя від рідного дому до місця його останнього спочинку на кладовищі біля храму.

У разі змін - обов’язково повідомлятимемо.

21 серпня оголошується Днем жалоби у Пісківській громаді. Просимо всіх утриматися від веселощів, розваг та масових гулянь, а також, гучного прослуховування музики у громадських місцях.

Вічна слава Герою!