УВАГА!!! Вмикаємо режим економії - допомагаємо країні!

Дата: 25.10.2022 14:54

ДО УВАГИ підприємців, керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Пісківської селищної ради!

На виконання п.1.1 протоколу засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області від 20 жовтня 2022 року №165 щодо вжиття необхідних заходів по обов’язковому обмеженню споживання електроенергії ІНФОРМУЄМО, що  в період з 07:00 до 23:00 необхідно максимально обмежити енергоспоживання!

• вимкніть вивіски, сіті лайти та зайве освітлення;
  • змініть графік роботи енергозатратних приладів та механізмів, щоб зменшити максимальне навантаження на енергосистему  за рахунок їх використання в нічний час (24:00 – 06:00).

Просимо віднестися з розумінням і відповідальністю, зараз це наша головна місія – втримати енергетичний фронт поки ЗСУ боронить нашу країну!