ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Дата: 29.11.2022 14:09

Плани держави - агресорки  незмінні - будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. Та чхати ми хотіли на їхні плани.

У разі тривалого аварійного відключення електроенергії  (блекаут) справжніми рятувальними острівцями безпеки, стабільності, тепла та єдності стануть Пункти Незламності,  які вже функціонують цілодобово і безкоштовно для  мешканців нашої громади. Там є електрика, тепло, інтернет та альтернативне живлення, засоби надання першої допомоги,  організовано графік чергувань.

Знайти найближчий до вас Пункт незламності можна за посиланням https://nezlamnist.gov.ua/ Рекомендуємо вже зараз записати адреси найближчих Пунктів Незламності у нашій громаді на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії.

Комплектування та функціонування Пунктів Незламності здійснюється з урахуванням наявного ресурсу нашої громади та відповідно до рекомендацій військової адміністрації.