Відкриття пам'ятника Дмитру Янкіну

Дата: 06.03.2023 09:28

4 березня 2023 року о 13.00 відбулося відкриття пам'ятника нашому земляку, Янкіну Дмитру, який загинув рік тому, захищаючи рідну землю.

Поминальну службу по Дмитру біля пам’ятника провели настоятелі храму св. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії та храму Іоанна Богослова, Православної церкви України. Підтримати родину і вшанувати пам’ять Героя прийшло чимало односельчан, друзів, родичів, однокласників, вчителів загиблого. Були також присутні селищний голова, секретар ради, керуюча справами, депутати, представники ветеранської організації, члени ДФТГ та поліцейський офіцер громади.

Пам’ять… Гірка пам’ять. Вона ніколи не згасне.

Пам’ять… Що ти залишила?

Пам’ятники… Як спогад про тих, хто своїми грудьми закрив рідну землю від ворога.

У нашій громаді з’явився ще один не просто пам’ятник, а вічний спогад про війну, про неосяжне материнське горе, про усміхненого юнака, якому було всього 24…

Слава Україні!Героям слава!!