У Пісківській громаді відзначили учасників ДФТГ

Дата: 16.03.2023 17:57

14 березня – День українського добровольця, а 16 березня у приміщені будинку культури Тетерівської ЗОШ відбулося урочисте вручення нагород та відзнак учасникам Добровільчого формування Пісківської територіальної громади №1 з нагоди цього дня.

Керівництво громади, військове командування та районне керівництво в такий спосіб вшанували добровольців – людей, які не є військовими за професією, але в критичний для держави момент добровільно взяли до рук зброю, щоб захистити країну і громаду. Ведуча заходу, Серафіма Євстаф'єва, надала слово для вітання командиру добровольчого формування Пісківської громади Івану Петровичу Дубровному, який вручив нагороди. Учасникам ДФТГ також були вручені посвідчення та медалі "Доброволець".

До слова також запросили селищного голову  Володимира Луцкова, який вручив відзнаки від громади та висловив вдячність за допомогу в обороні громади всім присутнім на заході.