80 РІЧНИЦЯ РАЩАНСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата: 13.04.2023 15:43

Історія - це людська пам‘ять. Вона нічого не забуває. Ні доброго, ні поганого, все в неї на обліку, все передається з віку у вік.

На всі часи, на всі покоління запам‘ятаються людям війни. Вони завжди - прокляття, вони завжди - біль людський.

11 квітня 2023 рік - 80 років страшної трагедії села Раска, а над Україною знову нависла жорстока війна.

Ращанська трагедія, живих свідків якої вже майже не лишилось, після останніх подій в нашій державі особливо болісно відгукується в наших серцях. Адже історія, на жаль, повторюється.

Та навіть після жахливих наслідків воєнних злочинів росіян в Бучі, Бородянці та інших містах і селах нашої Батьківщини, маленька Раска, яка була знищена майже повністю, вражає масштабами людського горя і невинних жертв. Тільки вдумайтесь, в місті Буча у березні 2022 року загинуло - 420 цивільних, в Бородянці - близько 300, а тут у квітні 1943 - 620, 120 з яких - діти…

Сьогодні керівники громади, делегація з Тетерівської школи, місцеві мешканці, родичі загиблих вшанували пам’ять невинних жертв покладанням квітів до меморіалу, що встановлений на місці трагедії. Не забудемо! Царство небесне!