Мешканці Пісківської громади привітали воїнів ЗСУ з Великоднем!

Дата: 14.04.2023 08:51

Сьогодні Чистий четвер. В цей день, за звичаєм, печуть пасочки до Великодня та прибирають оселю. Але вже котрий рік поспіль щасливе передчуття великого свята захмарюють тяжкі новини з фронту. Та і далеко не всі мають змогу скуштувати традиційну домашню пасхальну випічку.

Мешканці Пісківської громади зворушливо привітали воїнів ЗСУ, які тимчасово несуть службу на території громади з Великоднем.

Місцеві господині з Пісківки і Раски напекли для них домашніх пасок та нафарбували крашанок у патріотичних кольорах. Впевнені, що кожна з них додала три обов’язкові інгредієнти - любов, вдячність та надію на Перемогу.

Освятив Великодню випічку настоятель храму святих Віри, Надії, Любові і матері їх Софії ПЦУ Василь Венгльовський, допоміг розвести депутат Валентин Ковальський.

Щиро бажаємо, щоб наступний Великдень наші захисники зустрічали вже вдома, з рідними та близькими у мирній Україні.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!