Розклад поминальних богослужінь у Пісківській громаді

Дата: 19.04.2023 11:39

20.04.2023 о 10:00

на старому кладовищі (біля пожежної частини) розпочнеться панахида. Проведе о. Богдан Соколов (настоятель храму Іоанна Богослова).

22.04.2023 о 10:00

у храмі св. мцц. Віри, Надії та Любові і матері їх Софії (біля лікарні) відбудеться  панахида.

22.04.2023 о 10:00

Кладовище (11 квартал, боковий вхід біля заводу) відбудеться панахида.  Проведе о. Богдан Соколов (настоятель храму Іоанна Богослова).

22.04.2023 о 11:00

Кладовище (11 квартал, центральний вхід) відбудеться панахида. Проведе о. Василь Венгльовський (настоятель храму св.мцц Віри, Надії, Любові та матері їх Софії).

23.04.2023 о 9:00

Пісківське кладовище (вулиця Центральна) відбудеться панахида. Проведе о. Богдан Соколов (настоятель храму Іоанна Богослова).

23.04.2023 о 13:00

Мигалківське кладовище, відбудеться панахида. Проведе о. Богдан Соколов (настоятель храму Іоанна Богослова).

Увага! Велике прохання  - не приносьте на кладовище штучні квіти та вінки! До могил рідних та близьких людей важливіше прийти з чистим серцем і щирою молитвою, а не зі сміттям (штучні квіти)! Душі наших близьких не потребують матеріальних речей. Принесіть з собою живі квіти, як данину пам’яті про покійних або ж висадіть біля могил багаторічні рослини.

Христос воскрес!