Список суб'єктів господарювання, що мають податковий борг по Пісківській громаді

Дата: 19.05.2023 11:59

З метою наповнення місцевих бюджетів та відповідно до Податкового кодексу України (із змінами та доповненнями), а також, Наказу Міністерства Фінансів України «Про затвердження Порядку надання звітності в розрізі платників податків органам місцевого самоврядування» №723 від 23.11.2020 року (із змінами та доповненнями) ГУ ДПС в Київській області надає поіменний список боржників з місцевих податків і зборів, який наведений нижче.

Поіменний список суб'єктів господарювання, що мають податковий борг

Нагадуємо також, що Бородянська ДПІ зараз тимчасово знаходиться в Ірпінській ДПІ. Адреса: м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2А Телефон для довідок 045) 9760026

Звертаємо вашу увагу на те,  що кожна гривня, яку ви сплачуєте в якості податку, допомагає нам поліпшувати інфраструктуру, забезпечувати освіту та охорону здоров'я, розвивати культуру і спорт, а також,  забезпечувати безпеку нашої громади. Ваші податки – це ваш рівень життя.

Ми сподіваємось на розуміння та готовність свідомого бізнесу також взяти на себе відповідальність за майбутнє громади не лише на словах. Разом ми можемо зробити значний крок у напрямку розвитку і процвітання.

Принагідно хочемо подякувати всім сумлінним платникам податків. Завдяки вам громада виживає у важкі часи та має можливість хоча б мінімально забезпечувати обов’язкові витрати та соціальні програми.

Дякуємо за відповідальне ставлення до сплати податків!