Загинув у бою мешканець Пісківки

Дата: 07.06.2023 12:11

З великим сумом і скорботою повідомляємо вам про надзвичайно тяжку втрату, яка торкнулася нашої громади - загибель нашого воїна, Сергія Петровича МЕТСО, 04.02.1980 року народження.

Сергій народився та виріс в Пісківці, пішов служити добровольцем і ніс службу з  гідністю та мужністю. Всі, хто мав можливість бути поруч з ним та його військове керівництво свідчать про його  неймовірну силу духу,  відданість справі і самопожертву. Він був справжнім героєм, який віддав своє життя за нашу свободу і безпеку. Загинув він теж як герой 05.06.2023 року при виконанні бойового завдання на Донеччині.

Ця втрата надзвичайно болісна для всієї громади. Ми втратили не тільки воїна, а й друга, сусіда, однокласника колегу та рідну душу. Сергій був позитивним і світлим, завжди виступав на захист безпеки та свободи. Він залишиться у наших серцях назавжди. Та найтяжче перенести гірку втрату родині. У Сергія залишилась сім’я: мама, сестра, дружина, донька. У цей скорботний час ми маємо об'єднатись як громада, щоб підтримати сім'ю нашого воїна у їх горі.

Про дату прощання з нашим воїном будемо повідомляти додатково. Маємо гідно провести героя в останню путь, вшанувати його заслуги та висловити співчуття і подяку близьким.

Слава Україні! Героям Слава!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)