Пісківська громада

Київська область, Бучанський район

Ще один автомобіль для ЗСУ від мецената Ігоря ЛУЦКОВА поїде на фронт!

Дата: 22.06.2023 08:48
Кількість переглядів: 243

Цього разу Ігор Миколайович придбав для потреб 12 бригади «Азов» Національної гвардії України автомобіль Ніссан Навара. У цьому підрозділі несе службу наш місцевий мешканець і авто потрібне для виконання бойових завдань.

Це вже ТРЕТІЙ автомобіль, який від початку повномасштабного вторгнення придбав наш меценат за сприяння Благодійний фонд Родини Веселого для підрозділів ЗСУ, де служать пісківчани.

Сподіваємось, що цей автомобіль стане незамінним помічником для наших захисників, адже для них так важливо знати, що у них є підтримка людей, які вірять в них та піклуються. Це надзвичайно мотивує у складні часи.

Хочемо висловити щиру подяку Ігорю Миколайовичу за щедрість та підтримку. Нехай Ваша доброта та людяність повернуться до Вас сторицею. Ми пишаємося нашими військовими та людьми, які роблять такі важливі внески у нашу перемогу!

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних