УВАГА! Відбудеться позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС Пісківської селищної ради

Дата: 14.08.2023 10:04

Запрошуємо мешканців масивів ДОК та Лісгосп для участі у  позачерговому засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ та НС Пісківської селищної ради, яке відбудеться 18 серпня 2023 р. о 14.00  за адресою:Київська обл., Бучанський р-н, смт Пісківка, вул. Шкільна,31 (актовий зал Тетерівського ліцею ім. Н.І. Сосніної ).

На комісії буде розглядатися питання щодо шкідливого впливу виробничої діяльності підприємства  ТОВ «ВУДПОІНТ» на орендованій у громади земельній ділянці ТОВ «Простор-ВС та щодо  усунення порушень, зазначених у «Звіті про роботу тимчасової комісії щодо вивчення  дотримання умов санітарного та екологічного законодавства ТОВ «Простор-ВС», що здійснює виробничу діяльність на території  Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади».

Для участі у роботі комісії запрошено представників виробничих підприємств, ДСНС, Держпродспоживслужби, Нацполіції, Державної екологічної служби.

Із звітом про роботу місцевої комісії можна ознайомитись за посиланням.