Селищному голові Володимиру ЛУЦКОВУ вручено високу державну нагороду Орден «За заслуги» ІІІ ступеня

Дата: 05.09.2023 11:30

З гордістю та вдячністю оголошуємо,  що вчора 04 вересня 2023 року нашому селищному голові Володимиру Ігоровичу ЛУЦКОВУ у Київській обласній військовій адміністрації було вручено високу державну нагороду, Орден «За заслуги» ІІІ ступеня, яким його відзначив Президент України Володимир Зеленський своїм Указом №847/2022 від 07.12.2022 р.

Володимира Ігоровича нагороджено за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, громадянську мужність і самовідданість, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в умовах воєнного стану, вірність Українському народові.

Це надзвичайно важливе визнання його досягнень та відданості громаді і державі. Щиро вітаємо Володимира Ігоровича з важливою нагородою та дякуємо за віддану працю та його невтомні зусилля для блага громади та її мешканців. Бажаємо, щоб ця нагорода стала лише першою у низці його численних життєвих визнань. Це історична подія для нашої громади  і висока честь, а також,  саме той випадок, коли зусилля людини, яка працює на совість оцінено по заслузі.

Вітаємо і пишаємось!

Довідка

1. Історія: Орден був установлений в Україні в 1996 році і призначений для нагородження осіб за виняткові заслуги перед державою.

2. Види: Орден "За заслуги" має кілька ступенів, що відзначають різний рівень досягнень: I ступінь (золотий орден), II ступінь (срібний орден) і III ступінь (бронзовий орден).

3. Нагородженість: Цей орден присуджується громадянам України та іноземцям за особисті заслуги у важливих сферах, таких як політика, культура, наука, гуманітарні справи та інші.

4. Дизайн: Зазвичай, орден "За заслуги" має вигляд зірки чи медалі зі специфічними символами України та надписами, які вказують на вид та ступінь нагороди.

5. Значення: Ця нагорода є важливим визнанням і високим заохоченням для осіб, які внесли вагомий вклад у розвиток України та її громадян.