У ТОП-50 найкращих шкіл області - навчальний заклад Пісківської громади

Дата: 09.09.2023 11:31

Ресурс "Освіта.ua" склав рейтинг загальноосвітніх шкіл Київської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками НМТ 2023 року. У 2022 році такий рейтинг не складався через воєнний стан.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу були використані результати національного мультипредметного тесту, отримані випускниками шкіл у 2023 році.

Значний вплив на цьогорічний рейтинг має пороговий бал "склав / не склав", який у 2023 році був встановлений заздалегідь і став для деяких предметів значно нижчим, ніж у попередні роки. Окрім того, учні низки шкіл через військові дії залишили свої регіони й продовжували навчання онлайн в інших областях України або за кордоном, що також суттєво вплинуло на рейтинг

У ТОП-50 найкращих шкіл області - навчальний заклад Пісківської громади, Пісківський ліцей «Лідер», що посів 37 місце та увійшов до ТОП-5 найкращих закладів Бучанського району, пропустивши вперед лише два Бучанських та Немішаєвський ліцей. Це ще один аргумент на користь обрання саме цього закладу для створення на його базі ліцею у нашій громаді.

Рейтинг інших закладів громади ви можете побачити у табличці нижче, всього брало участь у тестуванні 372 навчальних заклади області. Стрімко піднявся у рейтингу за два роки наш  Тетерівський ліцей ім. Ніни Сосніної (з 207 на 120 місце), що особливо приємно.

Наші результати досить непогані, враховуючи те, що навчання дітей проходило у надскладних умовах війни. Якщо порівнювати з сусідньою громадою, то наші заклади також виглядають достойно, адже  жоден  навчальний заклад Бородянської громади,наприклад, не потрапив,  а ні в ТОП -50, а ні в ТОП-100 кращих закладів області.  Найвище місце – 102, у Бородянського академічного ліцею, який у 2021 році був у рейтингу на  58 місці, а  Новозаліський опорний заклад, до прикладу, впав у  рейтингу з 20 на 115 місце.

Назва навчального закладу

Місце в рейтингу 2023