Програма "ВідновиДІМ"

Дата: 18.10.2023 16:07

ДУ «Фонд енергоефективності» інформує про реалізацію Програми «ВідновиДІМ».

Мета  — фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будівель ОСББ, пошкоджених внаслідок військової агресії росії проти України. ОСББ, які беруть у ній участь, отримують гранти на відновлення будинків – 100% вартості робіт і матеріалів. У зв’язку з необхідністю популяризації.

Більш детальна інформація щодо Програми «ВідновиДІМ» та умов участі в ній за посиланням .

У разі виникнення питань, просимо звертатися до Марини АНАНЬЇНОЇ, фахівчині зі звязків з громадськістю та ЗМІ відділу сталого розвитку Фонду (е-пошта: ananina@eefund.org.ua, моб. тел.: (067) 160 20 70)