Запрошуємо підприємців Пісківської громади на презентацію програми написання грантових проєктів для власної справи «Гід по грантах»

Дата: 06.11.2023 11:09

10 листопада  о 14:00 у примішення актового закладу Тетерівського ліцею ім. Ніни Сосніної (колишній клуб Лісгосп) представники центру Дія. Бізнес (Буча) анонсують новий проєкт для мікро - , малого та середнього бізнесу  Пісківської громади — інтенсив з написання грантових проєктів для власної справи «Гід по грантах».

Дія.Бізнес у Бучі — це центр підтримки підприємництва та експорту, що ініційований Міністерством цифрової трансформації України. Метою діяльності центру є підвищення рівня підприємницьких компетенцій у веденні бізнесу в Україні та на зовнішніх ринках.

Керівниця центру Анна Страховська дасть відповідь на запитання:

• де шукати гранти?
  • у чому проблематика грантів та яке є ефективне рішення?

Запрошуємо усіх бажаючих доєднатися до презентації програми!

Про проект

В центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес у Бучі у межах програми міжнародної співпраці з «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» стартує безоплатний інтенсив з написання грантових проєктів для власної справи «Гід по грантах».

Бажаєте залучити додаткове фінансування на розвиток бізнесу, але не знаєте, як правильно заповнити грантову заявку? Ставайте учасником спеціалізованої навчальної програми для зареєстрованого мікро-, малого та середнього бізнесу.

Учасників навчання чекають:

• лекції та практичне пропрацювання заповнення грантової заявки
  • індивідуальні консультації з експертами з обраного гранту
  • коучингові сесії на підвищення мотивації та постановки цілей
  • майстер-класи з написання грантової заявки та пітчингу проєкту

Формат навчання комбінований: онлайн та офлайн.

У результаті, ви навчитеся:

• визначати цілі свого бізнесу/проєкту
  • визначати ключові завдання та очікувані результати
  • шукати партнерів
  • успішно розробляти якісні грантові заявки

Дедлайн подання заявок: 17 листопада.

Кількість місць обмежена, поспішайте зареєструватися!

Заповніть анкету реєстрації за посиланням https://forms.gle/cf1RJPCeyenb7dxE9

*Захід організовано в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення найкращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Стратегічний виконавець програми — німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Локальний партнер з виконання — Центр Дія.Бізнес у Бучі.

#eu4business #MovingForwardTogether #gizSME.

*За підтримки Пісківської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)