Дата: 26.02.2024 20:07

Велика пресконференція Президента Зеленського в межах форуму «Україна. Рік 2024» із відвертими відповідями.

Серед важливих меседжів:

- Україна не має альтернативи, окрім перемоги, інакше питання існування буде під загрозою.

- Важливо посилити Україну для перемоги. Допомога від міжнародних партнерів вкрай важлива.

- Підписання безпекових угод свідчить про підтримку цивілізованого світу у боротьбі України за мир та стабільність.

- Допомога від США - це перш за все питання пакетів зброї, наповнення конкретного захисту нашої держави.

- Третій рік повномасштабної війни в Україні — переломний. Саме від нього буде залежати формат закінчення війни.

- ЄС- це наш історичний та ціннісний вибір, і змінювати цей курс ніхто не зможе.

- Україні важливо зберегти союз із сусідньою Польщею. Глава держави зауважив, що український уряд веде перемовини із урядом Польщі щодо врегулювання ситуації. Якщо перемовини не допоможуть досягти порозуміння, то Україна «буде захищати свій бізнес».

- Втрати військових - одне із найболючіших питань. Ситуація на фронті складна, але ми не зупинимося на шляху боротьби за свободу.

- Перший саміт лідерів країн за формулою миру відбудеться навесні у Швейцарії. Під час нього розроблять план вирішення кожної з криз, які принесла війна. Потім на основі цього підготують документ, який передадуть росії.

Наша єдність важлива для нашої перемоги! Війна триває, гинуть наші герої, але ми не здаємося і йдемо переможним шляхом!