Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 01.03.2024 22:27

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань

Детального плану території земельних ділянок, що розташовані в межах Пісківської селищної громади з метою будівництва сонячної електростанції Бучанський район Київська область (за межами населеного пункту).

1. Відомості про Замовника

Пісківська селищна рада Київської області.

e-mail: piskivka@ukr.net.

2.Відомості про Розробника

Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр архітектурного проектування та ландшафтного дизайну»

Адреса: 07300, Київська обл., м. Вишгород, вул. Кургузова, будинок № 6

e-mail: kosenkoizvit@gmail.com

3. Підстава для розроблення

Рішення Пісківської селищної ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території гр. Петрученко Людмилі Миколаївні» № 5.20/46-VIII від 10.11.2023 року.

4. Завдання для розроблення

Склад і зміст відповідає ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні» від 30.12.2021 року

5. Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань

06 березня 2024 року о 10:00 за адресою: смт. Пісківка, вул. Дачна буд. 66, Київська область, Бучанський район .

6. Умови участі громадськості

Подання підтверджуючих документів для ідентифікації фізичних осіб та представників юридичних осіб.

7. Інформація про місце, де у вільному доступі можна ознайомитись з проєктом Детального плану території на матеріальних носіях.

Київська обл., Бучанський р-н, смт. Пісківка, вул. Дачна буд. 66.

8. Адреса на яку можуть подаватись пропозиції (зауваження)

Адреса: 07820, Київська область, Бучанський район, смт. Пісківка, вул. Дачна буд. 66.

e-mail: piskivka@ukr.net.

9. Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень)

Пісківський селищний голова Володимир ЛУЦКОВ