День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2024 11:22

Вже традиційно 8 травня, в День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в нашій громаді відбулось покладання квітів  до пам'ятників загиблим.

Цей день у цивілізованому світі присвячений пам'яті жертв Другої світової війни і примиренню колишніх ворогів. Незалежна Україна приєдналася саме до цієї дати, адже ми не хочемо «святкувати» закінчення війни у якій загинуло 40 млн. людей, разом з тими, хто замість лозунгу «Ніколи знову!» скандує щороку на 9 травня, що  «Можем павторить!» та  криваво і підступно атакує нашу країну.

Дякуємо освітнім закладам громади, які подбали про прибирання пам’ятників до пам’ятних днів та організували покладання квітів разом з учнями.
Памʼять про подвиг та героїзм захисників рідної землі, які врятували світ від нацистського поневолення житиме вічно у серцях наступних поколінь.