Соціальні працівники привітали підопічних похилого віку з Великодніми святами

Дата: 14.05.2024 14:23

Соціальні працівники Пісківської громади вже за традицією завітали до одиноких пенсіонерів, підопічних нашого територіального центру з надання соціальних послуг, щоб привітати їх з Великодніми святами.

З теплими та щирими побажаннями, наші працівники вручили їм продуктові набори (на фото). Всього було укомплектовано та вручено 59 наборів.  Продуктові набори придбали за кошти місцевого бюджету, то ж кожний сумлінний платник податків також доклав свій внесок до цієї доброї справи, адже ми віримо, що у Бога немає інших рук, крім людських.

Цей жест турботи і підтримки - наша спільна праця заради добра. Наші соціальні працівники завжди готові підтримати і допомогти. Віримо, що добро живе в кожному з нас, і кожен може стати тими "руками Бога", які приносять радість і надію. Нехай світло Великодня принесе кожному з нас надію, мир та благополуччя.