ПРО ЗАБОРОНУ КУПАННЯ У ВОДОЙМАХ ГРОМАДИ

Дата: 29.05.2024 11:27

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Враховуючи дію воєнного стану на території України та з метою уникнення місць скупчення людей під час проведення бойових дій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України, у зв’язку з відсутність поблизу водоймищ укриттів, для забезпечення охорони життя та безпеки населення на водних об’єктах громади, 24 травня 2024 року на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пісківської селищної ради, було ухвалено рішення про ЗАБОРОНУ функціонування місць масового відпочинку населення на водних об’єктах (стихійних місцях відпочинку) на території Пісківської громади в 2024 році .

У місцях масового відпочинку в межах населених пунктів громади буде встановлено  відповідні інформаційні таблички про заборону купання.

Рятувальники застерігають: для того, щоб уникнути трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки!

• пам’ятайте – відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах;
  • ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;
  • не лишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві водойми;
  • не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;
  • не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння;
  • слідкуйте за штормовими попередженнями і не виходьте у плавання на човнах при сильних поривах вітру.

Пам’ятайте, що ваша безпека, у першу чергу, у ваших руках! Жодна служба не в змозі забезпечити рятувальником кожного відпочиваючого, особливо за умов зверхнього ставлення до порад. Тому цінуйте та бережіть власне життя!

Дбайте про власну безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!