Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Паливна деревина)

Дата: 24.06.2024 16:17

ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина (03413000-8 Паливна деревина)

Предмет закупівлі: Деревина дров’яна для непромислового використання (НП), 2 група, штабель Відкриті торги  ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина (03413000-8 Паливна деревина).

Обґрунтування доцільності закупівлі. Для організації роботи закладу охорони здоров’я Пісківської селищної ради в опалювальний замовник повинен забезпечити їх дровами паливних твердих та хвойних порід. Є потреба закупити деревину за потребою на опалювальний сезон.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої  замовником на основі фактичного використання деревини у закладі у попередньому році та обсягу фінансування.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення. Очікувана вартість обрахована відповідно до середньо ринкового рівня цін, визначеного на базі цін 4-х постачальників скориставшись комерційними пропозиціями від постачальників.

Очікувана вартість закупівлі: 784500,00 гривень.

Строк поставки –  30.09. 2024 року. Термін дії договору 31.12.2024 року.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

Кількість, м³

Товщина (в діаметрі), см

Від 20 см

Довжина см

1.0-1,9 метра

Відповідність стандартам / Оцінка відповідності

Вимоги ДСТУ, діючі стандарти і технічні умови (ТУ), встановлені чинним законодавством для товару даного виду

Вимоги до групи порід

ІІ групи (сосна, вільха)

Наявність сучків та гілок

Дрова повинні бути очищені від сучків і гілок. Висота сучків, що залишаються , не повинна  перевищувати 30 мм.

Допустимість наявності кори

Допускається наявність кори

Вимоги до транспортування (доставки)

Автотранспортом Постачальника (Учасника).

Вимоги до однорідності

Однорідні змішані відповідної групи порід.

Вимоги до приймання партії

Перерахунку на щільні метри кубічні.

Визначення об'ємів поставки в перерахунку на щільні метри кубічні

За коефіцієнтами зі складометрів в щільні метри кубічні (згідно  ТУУ-00994207-002:2018 або  ДСТУ 3243-88 Дрова. Технічні умови)

Вимоги до пакетування

Без пакетування.

Якість

В дровах не допускається зовнішня трухлява гниль.

Дрова мають бути сухі (СУХОСТОЙ), мокрі/сирі дрова не приймаються.

Строк (термін) поставки (передачі) товарів: поставка Товару здійснюється партіями згідно заявок Замовника до 30 вересня 2024 року.  Поставка Товару здійснюється в робочі дні з 08:00 по 14:00 год. Перша поставка товару повинна бути здійснена на протязі 7 робочих днів після підписання договору.

Примітка:

1. До ціни тендерної пропозиції включаються наступні витрати:
  • витрати на поставку до закладу
  • складування, не допускається розвантаження насипом;
  • навантаження та розвантаження;
  • інші витрати, передбачені для товару даного виду.
  1. До розрахунку ціни пропозиції не включаються будь-які витрати, понесені учасником у процесі здійснення процедури закупівлі та витрати, пов’язані з укладанням договору про закупівлю. Всі витрати сплачуються учасником за рахунок його власного прибутку.
  2. В пропозиції ціни вказуються за кожну одиницю виміру товару, який пропонується для постачання і з урахуванням найменувань та кількості, що вимагається Замовником та остаточно виводиться підсумкова ціна тендерної пропозиції.
  3. Поставка товару повинна здійснюватися транспортом учасника - переможця торгів частинами, відповідно до заявок, наданих замовником.
  4. Навантаження, розвантаження має здійснюватись працівниками Учасника-переможця.
  5. При поставці товару деревина має супроводжуватися відповідними документами ТТН (ліс), товаро-транспортна накладна в якій вказано групу деревини, кількість, розмір та має бути біркована згідно чинного законодавтва України (про що надається гарантійний лист).