ВІДБУЛАСЯ 57 ЧЕРГОВА СЕСІЯ ПІСКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 11.07.2024 11:04

10 липня 2024 року, в середу, у Пісківській громаді на чергову 57 сесію зібралось 15 депутатів Пісківської селищної ради. Засідання проводив селищний голова Володимир ЛУЦКОВ.

Прийняли ряд важливих рішень:

• Про встановлення місцевих податків та зборів на 2025 рік
  • Про Програму підтримки молодих педагогів закладів освіти Пісківської селищної ради на 2024-2025 роки
  • Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку житлового фонду Пісківської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки
  • Про затвердження статутних документів закладів освіти громади
  • Про затвердження нормативно грошової оцінки земельних ділянок у межах селища Пісківка
  • Про затвердження містобудівної документації щодо внесення змін до генерального плану с. Мигалки

Зважаючи на останні події у державі було внесено зміни до бюджету Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади на 2024 рік

• на підтримку обороноздатності та на матеріально-технічне забезпечення військових з місцевого бюджету було виділено 1,5 млн. гривень.
  • на доукомплектування укриття у Пісківській лікарні було скеровано 80,5 тис. грн, а для улаштування системи опалення в укритті в Мигалках 150 тисяч, також виділили кошти для обладнання санвузла в укритті Пісківського ліцею.
  • на будівництво накриття для зберігання дров у Мигалках виділено 125 тисяч гривень.
  • передбачили також кошти для виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт їдальні «Ялинка» Тетерівського ліцею.
  • виділили кошти для придбання теплого сезонного одягу дітям із соціально-незахищених верств населення по програмі Служби у справах дітей.
  • передбачили кошти у розмірі 300 тис. грн для ремонту дахів багатоповерхівок по вулиці Дачна і Ніни Сосніної.

Дякуємо всім депутатам, що відвідують сесії, за активну громадську позицію та підтримку важливих рішень у такі важкі часи.

Протоколи поіменного голосування вже розміщено у розділі "Офіційні документи". Протокол та рішення сесії вже незабаром також будуть оприлюднені для ознайомлення.