10 Серпня, 2018 р., 17:05
Нагадуємо, що комунальне підприємство Пісківської селищної об'єднаної територіальної громади «Пісківська варта» займається охороною комунальних, приватних об’єктів та охороною громадського спокою, забезпечуючи недоторканність майна на території Пісківської ОТГ.
03 Серпня, 2018 р., 15:47
На даний час відбувається оформлення документів щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 0,12 га за адресою вулиця Філіпова, 16Б для будівництва супермаркету ФОРА.
03 Серпня, 2018 р., 15:39
На масиві п’ятиповерхівок по вулиці Заводській знаходилась аварійна димохідна труба котельні, на яку неодноразово підлітки, під час здійснення екстрим фото, піддавали загрозі свої життя. Тому на звернення депутатів Лавриненка Є.М., Семенова А.М. та  жителів масиву було вирішено демонтувати дану трубу.
24 Липня, 2018 р., 08:27
Відеосюжет про інформаційну сторінку та інструкції з налаштування 1) https://www.youtube.com/watch?v=1TIJYsNz3cU
05 Липня, 2018 р., 11:30
В Пісківську громаду прибула делегація Ґміни Медзьно (Польща).
27 Червня, 2018 р., 13:58
13 червня розпочав роботу літній мовний табір GoCamp «Friends 2018». Групу гімназистів (30 учнів 5-10 класів) радо вітали А.М.Вишневська, начальник табору, педагоги – О.В.Костюченко , А.Б.Козленко та волонтер з Єгипту Веле Осама. Тема табору – Life in Modern World.