17 Грудня, 2021 р., 15:25
Прес-служба ГУ Держпраці у Київській області запрошує до участі в ХІ Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 2022 року
08 Листопада, 2021 р., 14:40
УВАГА! 09 листопада 2021 року  в період з 11.00 до 13. 00  буде проведено практичну перевірку спрацювання діючих електросирен та сигнально-гучномовних пристроїв з подачею звукового сигналу "УВАГА ВСІМ!".
07 Листопада, 2021 р., 21:56
Вже офіційно: жителі Пісківської громади під надійним захистом, адже тепер і в нашій громаді запрацювала програма "Поліцейський офіцер громади"!
28 Жовтня, 2021 р., 14:59
1.  У рамках «Великого будівництва» в капремонт дороги на Білоцерківщині спрямують 132 млн грн - http://koda.gov.ua/news/u-ramkakh-velikogo-budivnictva-v-kap/
22 Жовтня, 2021 р., 21:45
За кошти місцевого бюджету у громаду придбано довгоочікуваний і такий потрібний громаді СМІТТЄВОЗ
22 Жовтня, 2021 р., 08:01
Вже до кінця цього року в Пірнівській ОТГ на Київщині завершиться реконструкція нежитлової будівлі під дитячий садок. Роботи тривають в с. Лебедівка в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.
21 Жовтня, 2021 р., 15:20
Якщо найближчим часом ви плануєте поїздку Україною, або їздите на роботу за межі області, то вам варто знати, що від сьогодні  заборонено здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах, авіаційним та залізничним транспортом у міжобласному сполученні без наявності у всіх пасажирів, крім осіб до 18 років одного з нижчепереліченого: