24 Лютого, 2017 р., 14:43
Туризм як унікальна та  прибуткова галузь економіки – інструмент, який вже давно відпрацьований в Європі та інших частинах світу,  де користується значною популярністю, приносячи значні прибутки та популяризуючи при цьому саму державу, регіон чи невелике містечко.
19 Лютого, 2017 р., 11:52
17 лютого 2017 року у Пісківській селищній ОТГ відбувся мітинг-реквієм вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні. На заході зібралися усі небайдужі до тих подій : голова Пісківської селищної ОТГ Рудніченко А.М., учасники подій Революції гідності¸ керівники навчальних закладів, учні, вчителі та представники громадських організацій.
05 Лютого, 2017 р., 15:21
Наш край завжди славився великими здобутками у спорті. У нас є видатні спортсмени, які в різні часи досягли великих успіхів у цій сфері. Найпопулярнішими видами завжди були хокей, футбол і волейбол.
02 Січня, 2017 р., 22:58
  Шановна  Пісківська  громадо!
02 Січня, 2017 р., 22:53
30  грудня  2016  року  у  парку  "Молодіжний"  відбулось  урочисте  відкриття  головної  ялинки  Пісківської  ОТГ.  Зелена  красуня  хоч  і  не  особливо  висока, однак  сяє  по-королівські.
02 Січня, 2017 р., 22:33
 22  грудня  2016 року  пройшло  засідання  7  чергової  сесії  І  скликання  Пісківської  селишної  ради  ОТГ  з  наступним  порядком  денним:
02 Січня, 2017 р., 22:22
 У  грудні  2016  року  жителі  Пісківської  громади  отримали  свою  газету - інформаційний  бюлетень  "Пісківські  новини"