25 Серпня, 2022 р., 14:18
Указом Президента України від 17 травня 2022 року № 344/2022  постановлено Кабінету Міністрів України забезпечити запровадження в рамках національної платформи «UNITED24» «єдиного вікна» для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян з метою підтримки України, зокрема за такими напрямками, як:
23 Серпня, 2022 р., 13:48
Вчора, 22 серпня 2022 року,  відбулося позачергове  засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пісківської селищної ради. Головував на засіданні  ЛУЦКОВ Володимир Ігорович   Пісківський селищний голова,  присутні 12 членів комісії з 16.
20 Серпня, 2022 р., 17:29
Шановні мешканці нашої громади!
19 Серпня, 2022 р., 21:35
До обласного бюджету внесено зміни – майже 145 млн грн будуть спрямовані на подолання наслідків війни та відновлення Київщини. Це необхідно задля того, аби підвищити ефективність запущених процесів у громадах. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба у своєму відеозверненні.
18 Серпня, 2022 р., 11:44
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Управління інформаційної взаємодії
18 Серпня, 2022 р., 11:34
16 серпня в Київській ОВА відбулося друге засідання Комісії з питань надання та відновлення житла, зруйнованого через бойові дії на території області. Під час засідання учасники комісії заслухали представників всіх територіальних громад області, які подали документи для участі в програмах, щодо пріоритетності та черговості в реєстрах.
18 Серпня, 2022 р., 11:30
Трагічну звістку про важку втрату знову отримала наша Пісківська громада.
18 Серпня, 2022 р., 11:28
З 1 липня стартувала програма "єРобота", заявку на безповоротний грант для власної справи можна подати через Дію.
15 Серпня, 2022 р., 11:39
10 серпня пройшло перше засідання комісії з питань надання та відновлення житла, зруйнованого через бойові дії на території Київської області. Під час засідання головою комісії обрали першого заступника очільника Київської ОВА Дмитра Назаренка. Від нашої громади участь в роботі комісії взяла секретар ради Ірина Пастернак.