Новини громади

16 Березня, 2018 р., 15:59
У рамках розробки Стратегії розвитку Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2020 року робоча група проводить це опитування для визначення основних проблем, які,  на Вашу думку існують у громаді, та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Пісківської громади!
15 Березня, 2018 р., 11:47
14 березня 2018 року вперше в Пісківській селищній ОТГ відбувся конкурс читців присвячений пам’яті Тараса Григоровича Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря!» в якому приймали участь учні Тетерівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Ніни Сосніної, Пісківського НВО «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок», Пісківської гуманітарної гімназії, Мигалківського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» та наймолодша учасниця - вихованиця Пісківського ЗДО №1 «Вишенька» 4-річна Мілана Кольцова, яка посіла І місце в своїй категорії.
07 Березня, 2018 р., 11:08
Вчора, 06 березня 2018 року у приміщенні Пісківської селищної ради під головуванням Анатолія Рудніченка відбулося перше – організаційне засідання робочої групи із розробки Стратегічного плану розвитку Пісківської об’єднаної територіальної громади.
01 Березня, 2018 р., 10:42
Вас, дорогі жінки, чарівні дівчата, вас, прекрасна половина людства, вас, любі матері, бабусі, дружини, донечки, сестрички, запрошуємо на свято жінки – свято весни!
19 Лютого, 2018 р., 13:10
Уся громада долучилась до святкування «Масляної»:
16 Лютого, 2018 р., 13:10
15 лютого 2018 з робочим візитом та наданням методичної допомоги щодо здійснення якісної соціальної роботи для незахищених категорій населення, опікунських та прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, а також з приводу передачі повноважень щодо ведення обліку із районного центру на місцевий прибули директор Київського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Калгіна Людмила Григорівна, начальник із соціальної роботи Київського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Савченко Олена Миколаївна, директор Бородянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мельниченко Ірина Іванівна.