Новини громади

24 Травня, 2019 р., 15:37
Шановні вчителі, учні, випускники та батьки!
22 Травня, 2019 р., 13:16
     З метою підтримки новостворених фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб  Пісківської селищної ОТГ 21 травня 2019 року директор Бородянської районної філії Київського обласного  центру зайнятості С. Колосовський та провідний фахівець з питань зайнятості сектору взаємодії з роботодавцями Ю.Воронцова разом з соціальними партнерами – представниками  Ірпінського об`єднаного Управління ПФУ в Київській області та Управління соціального захисту населення Бородянської райдержадміністрації провели спільний захід  –  засідання «круглого столу» на тему: «Сприяння легалізації зайнятості населення та презентація послуг, які надаються службою зайнятості роботодавцям», який відбувся в приміщенні Пісківської селищної ОТГ.
20 Травня, 2019 р., 09:17
Загальнонаціональний право?просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО?!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції. Наша мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.