15 Листопада, 2023 р., 11:58
Рішенням Пісківської селищної ради восьмого скликання № 8/46-VIІІ  «Про  скасування рішення виконавчого  комітету Пісківської селищної  ради»  з метою приведення у відповідність до чинного законодавства актів органу місцевого самоврядування  та  розглянувши депутатський запит депутата виборчого округу №2  Пастернак Ірини було СКАСОВАНО  рішення Виконавчого комітету Пісківської селищної ради від 23 серпня 2023 р.№109 «Про встановлення тарифів на послугу з утримання будинків та прибудинкових територій для будинків житлового фонду Пісківської територіальної громади».
13 Листопада, 2023 р., 11:29
Триває конкурс для студентів та учнів українських навчальних закладів!
06 Листопада, 2023 р., 11:24
Українці, які потребують розв’язання питань щодо володіння чи користування землею, можуть безоплатно отримати консультацію юриста від системи безоплатної правничої допомоги. З початку року такою можливістю скористались понад 17 тисяч українців.
06 Листопада, 2023 р., 11:09
10 листопада  о 14:00 у примішення актового закладу Тетерівського ліцею ім. Ніни Сосніної (колишній клуб Лісгосп) представники центру Дія. Бізнес (Буча) анонсують новий проєкт для мікро - , малого та середнього бізнесу  Пісківської громади — інтенсив з написання грантових проєктів для власної справи «Гід по грантах».
30 Жовтня, 2023 р., 15:02
Якщо підлітки, яким виповнилося 16 років, хочуть укласти шлюб, їм потрібно звертатися до суду й отримати дозвіл на це, адже шлюбний вік в Україні настає з 18 років. Суд має розглянути цю заяву та на підставі наведених доказів встановити, чи відповідає шлюб інтересам неповнолітніх.
18 Жовтня, 2023 р., 16:07
ДУ «Фонд енергоефективності» інформує про реалізацію Програми «ВідновиДІМ».
29 Вересня, 2023 р., 13:20
В Україні серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності населення.
09 Вересня, 2023 р., 11:31
Ресурс "Освіта.ua" склав рейтинг загальноосвітніх шкіл Київської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками НМТ 2023 року. У 2022 році такий рейтинг не складався через воєнний стан.