Новини громади

21 Грудня, 2019 р., 09:32
Вуличне освітлення є одним із головних елементів благоустрою населених пунктів. Забезпечення постійного функціонування зовнішнього освітлення сприяє створенню умов для повноцінного і безпечного життя та відпочинку громадян, зниження рівня аварійності на дорогах та попередження правопорушень.
12 Грудня, 2019 р., 13:12
18 грудня 2019 року з 9:00 до 17:00 по вулиці Гоголя, Лісна, Весняна, Тетерівська, Новоселиця, Квітнева смт Пісківка та буде відсутнє електропостачання у зв’язку із плановим технічним обслуговуванням електричних мереж.
11 Грудня, 2019 р., 13:38
Повідомляємо, що Київською обласною державною адміністрацією розроблено проєкт Стратегії розвитку Київської області   на 2021-2027 роки, який оприлюднено на веб-сайті облдержадміністрації
07 Грудня, 2019 р., 09:50
Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть щирі вітання від Пісківської громади з нагоди Дня місцевого самоврядування! Це свято об’єднує усіх нас у прагненні перетворити Україну на державу сильних та заможних громад. Нехай цей святковий день додасть усім нам натхнення і наполегливості у нелегкій та відповідальній роботі на благо наших жителів.
04 Грудня, 2019 р., 13:52
В рамках загальнообласної декади зайнятості для учасників АТО/ООС та людей з інвалідністю, відповідно до Угоди про спільну діяльність між Пісківською ОТГ та Бородянською районною філією КОЦЗ та згідно графіка відвідування 03 грудня 2019 року заступником директора-начальником відділу надання  соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Іриною Дубинюк проведено виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об`єднаній територіальній громаді.

21 Листопада, 2019 р., 11:15
На підставі інформації наданої адміністрацією Пісківського ліцею повідомляємо про проведений захід.
21 Листопада, 2019 р., 10:46
         Відповідно до Угоди про спільну діяльність між Пісківською ОТГ та Бородянською районною філією КОЦЗ та згідно графіка відвідування 19 листопада 2019 року директором Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергієм Колосовським та провідними фахівціями з питань зайнятості відділу надання  соціальних послуг Наталією Ус, Іриною Дмитрик проведено виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об`єднаній територіальній громаді.