Новини громади

15 Грудня, 2020 р., 10:06
14 грудня, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення та захисту прав дітей Пісківської ОТГ Наталія Дука взяла участь у навчальних заходах, проведених начальником УСЗН Бородянської РДА Боженко Оленою Анатоліївною, на виконання листа Мінсоцполітики «Про впровадження та використання Програмного комплексу «Соціальна громада» для динаміки зростання кількості суб’єктів упровадження Програмного комплексу та недостатнього рівня його використання для надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям територіальних громад, та для належної фахової спроможності посадових осіб виконувати зазначені функції.
14 Грудня, 2020 р., 16:40
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2019 № 849, зокрема, цілі: "Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути" Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта", яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua

14 Грудня, 2020 р., 11:47
Сьогодні, 14 грудня, українці вшановують учасників ліквідації наслідків вибуху на Чорнобильській АЕС.
13 Грудня, 2020 р., 16:55
Вчора 12 грудня дружня родина ветеранів АТО зібралась в місцевому будинку культури для зустрічі з головою громади Володимиром Луцковим.
13 Грудня, 2020 р., 15:28
Шановні мешканці громади! Негода змусила мобілізуватись і буквально за кілька днів (і ночей) знайти спецтехніку, та суміш для посипання доріг, адже нічого в наявності не було.
09 Грудня, 2020 р., 16:29
3 грудня 2020 року Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» (законопроєкт №2458). Норми прийнятого Закону, робота над яким тривала майже два роки, спрямовані на врегулювання проблемних питань, пов’язаних з введенням в дію Закону України «Про житлово-комунальні послуги».