09 Вересня, 2023 р., 11:31
Ресурс "Освіта.ua" склав рейтинг загальноосвітніх шкіл Київської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками НМТ 2023 року. У 2022 році такий рейтинг не складався через воєнний стан.
05 Вересня, 2023 р., 11:30
З гордістю та вдячністю оголошуємо,  що вчора 04 вересня 2023 року нашому селищному голові Володимиру Ігоровичу ЛУЦКОВУ у Київській обласній військовій адміністрації було вручено високу державну нагороду, Орден «За заслуги» ІІІ ступеня, яким його відзначив Президент України Володимир Зеленський своїм Указом №847/2022 від 07.12.2022 р.
24 Серпня, 2023 р., 19:07
Мінмолодьспортом спільно з партнерами у 2023 році продовжено роботу щодо реалізації Національної програми залучення молоді до відновлення України ВідНОВА:UA, мета якої сприяння процесам залучення молоді до відновлення України та нормалізації життя у громадах, що постраждали від війни з росією.
19 Серпня, 2023 р., 17:48
18 серпня 2023 року відбулося засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пісківської селищної ради щодо шкідливого впливу виробничої діяльності підприємства ТОВ «ВУДПОІНТ» на орендованій ТОВ «Простор-ВС» землі комунальної власності на масиві ДОК.
14 Серпня, 2023 р., 08:14
З фонду ліквідації наслідків збройної агресії виділено кошти для відновлення 38 об’єктів у Київській області. Про це повідомив під час брифінгу заступник голови Київської ОДА Микола Бойко.  Київська область – одна з найбільш постраждалих областей України внаслідок російської військової агресії. Загалом на Київщині пошкоджено та зруйновано понад 27 тисяч об’єктів.
10 Серпня, 2023 р., 08:50
На Київщині планують запровадити комплексний супровід поранених захисників та їх родин. Про це розповіла під час брифінгу щодо реалізації проєкту «Ментальне здоров’я – нейромережа Київщини» заступниця голови КОДА Леся Карнаух.
08 Серпня, 2023 р., 13:48
Незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків тощо.
21 Липня, 2023 р., 14:19
Від почату війни з російськими окупантами наша громада втратила вже 9 героїв-захисників, 6 з них загинуло під час повномасштабного вторгнення…
19 Липня, 2023 р., 11:29
Тепер офіційно! У нашій громаді вже скоро  розпочнеться будівництво нового житлового будинку замість зруйнованого в результаті військової агресії!
11 Липня, 2023 р., 11:47
Український ветеранський фонд започаткував програму «Варто: підтримка ветеранського бізнесу»