27 Серпня, 2016 р., 13:29
  24 серпня  2016 року  Пісківська  громада  відзначила  25-ту  річницю  Незалежності  України.  У  рамках  святкування  у  смт.Пісківка  та  с.Мигалки  пройшли  заходи:  концертні  програми,  спортивні  змагання  з  шести  видів  спорту,  конкурс-виставка  квіткових  композицій,  виставки  творчих  робіт  жителів  громади,  дитячі  атракціони  тощо.
24 Серпня, 2016 р., 09:08
  Шановні жителі Пісківської  громади!   Вітаємо вас з національним святом – Днем Незалежності України!
24 Серпня, 2016 р., 08:49
  Щорічно  23  серпня  українці  відзначають  День  Державного  Прапора  України.  Цього  дня  у  Пісківській  гуманітарній  гімназії  відбувся  конкурс  малюнків  на  асфальті  "Щоб  у  серці  жила  Батьківщина:  до  25-річчя  Незалежності  України"  та  флешмоб  "В  єдності  наша  сила".
20 Серпня, 2016 р., 11:09
25  серпня  2016  року  о  16.00  годині  в  приміщенні  Пісківської  селищної  ради  відбудеться  засідання  4  чергової  сесії  І  скликання  депутатів  Пісківської  селищної  ради  ОТГ.
15 Серпня, 2016 р., 19:41
14  серпня  2016  року  у  селі  Мигалки  відбулись  перші  вибори  старости.  Було  висунуто  дві  кандидатури:  Корякіна  Л.В.  та  Семоненко  І.В.  Всього  взяло  участь  у  голосуванні  465  виборців.  Перемогу  здобула  Корякіна  Л.В.   За  неї  проголосувало  72,5 %  жителів  с.Мигалки.  Вітаємо  з  обранням!
14 Серпня, 2016 р., 00:39
Депутатський  корпус  та  члени  виконкому  Пісківської  селищної  ради  ОТГ  щиросердечно  вітають  селищного  голову  Рудніченка  Анатолія  Миколайовича  з  днем  народження.
07 Серпня, 2016 р., 21:23
14  серпня  2016  року  у  приміщенні  будинку  культури  с.Мигалки  пройдуть  перші  вибори  сільського  старости.  Жителі  села,  не  будьте  байдужими  до  його  долі.  Прийдіть  та  віддайте  свій  голос  за  достойного  кандидата!
07 Серпня, 2016 р., 20:47
Грошове  забезпечення  військовослужбовця рядового,
30 Липня, 2016 р., 15:43
Відшуміла Петрівочка дзвінкоголо­сим святом у Пісківці. А ще це свято називали Днем Петра-риболова, Днем Петра-золоті ключі. Багато відвідува­чів зібралось біля селищного ставка, від старого до малого, востаннє почути соловейка, бо не співатиме вже після Петрового дня й зозуленька, подавив­шись мандриком, не куватиме.
18 Липня, 2016 р., 10:17
14  липня  2016  року  пройшло  засідання  3 сесії Пісківської селищної ради ОТГ  з  таким  порядком  денним: