04 Липня, 2022 р., 16:34
Відповідно до  ст.7 Закону України "Про нотаріат" посадові особи органів місцевого самоврядування, які вчиняють нотаріальні дії, у своїй діяльності керуються Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України та його територіальних органів.
01 Липня, 2022 р., 11:55
Інформуємо, як отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану онлайн:
30 Червня, 2022 р., 15:41
Якщо Ви реалізуєте товари, які мають істотну соціальну значущість або відносяться  до   товарів   протиепідемічного   призначення   (переліки   таких   товарів   визначені  постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 341) та плануєте збільшити  роздрібні ціни на 5 і більше відсотків, Ви зобов’язанні задекларувати зміну цін.
30 Червня, 2022 р., 11:43
Інформуємо про можливості отримання безкоштовної допомоги онлайн від  Міжнародної громадської організації "Міжнародний центр розвитку та лідерства"  -  сайт - https://ildc.org.ua/, телеграм - https://t.me/ildc_info
28 Січня, 2022 р., 15:11
Всі діти віком від 6 місяців до 6 років, які не отримали потрібні щеплення від поліомієліту вчасно або отримали їх із порушенням Національного календаря профілактичних щеплень, будуть вакциновані інактивованою поліовакциною (ІПВ).
14 Січня, 2022 р., 14:52
Державнв служба України з питань геодезії, каритографії та кадастру повідомляє про індексації нормативно-грошової оцінки земель на 2021 рік. Лист за посиланням
05 Січня, 2022 р., 08:55
Корисна інформація для платників податків
03 Січня, 2022 р., 20:37
Показники дохідної частини бюджету селищної територіальної громади на 2022 рік розроблені на основі  норм чинного бюджетного та податкового законодавства з урахуванням положень проєкту Закону України «Про Державний бюджет на 2022 рік», а також виходячи з прогнозу основних макропоказників соціально-економічного розвитку держави та селища.